ķermenim - sirdij - prātam - garam - dvēselei

Projekts/kustība inlighthouse.lv – nodarbības, semināri un lekcijas par izaugsmes, garīgās izaugsmes un veselības tēmām kopā ar garīgās attīstības centru “Šviesos namai” Latvijā un Lietuvā.

Zhu-Wang Cai-Kun Rimpoče

Zhu-Wang Cai-Kun ir dzimis 1967. gadā Khamas reģionā Ziemeļtibetā. 10 gadu vecumā viņš izvēlējās pievienoties klostera dzīvei Gar-Gompā – lielā un senā Kagyu skolas klosterī (Gompa), kas pārstāv vienu no četrām vadošajām Tibetas Budistu tradīcijām. Tur viņš tika atpazīts kā iepriekšējā Meistara trešā reinkarnācija ar tādu pat vārdu.

Viņš saņēma daudz mācību un iniciāciju no visām četrām Tibetas Budisma līnijām (Niygma, Kagyu, Sakya, Gelugpa), un īpaši Mahamudra un Džogčen mācības, kas tiek uzskatītas par visdziļākajām mācībām no visām tradīcijām. Rimpoče divreiz izgājis tradicionālo Tibetas meditāciju retrītu, kas ilgst 3 gadus, 3 mēnešus un 3 dienas. Viņš ir Phowa prakses atzīts Meistars. Viņš izveidojis daudz Tibetas Budisma meditāciju centrus Taivānā, Ķīnā, Malaizijā, Singapūrā, Indonēzijā, Taizemē. 2006. gada pavasarī Dharamsalā, Indijā viņam bija personīga tikšanās ar Viņa Augstību Dalailamu, un viņš saņēma lielu atbalstu par savu darbu.

Tibetiešu Budismā Phowa meditācija, viena no lielā Meistara Naropas 6 Jogām, tiek uzskatīta par visefektīvāko un vērtīgāko praksi, lai sagatavotos nāvei. Phowa nozīmē “Apziņas pārcelšana” nāves brīdī. Tā ir Bardo cikla fundamentāla prakse – pārejas pieredze starp šo dzīvi un nākamo. Šī iniciācija ir mācība, kas izmanto elpošanas un vizualizēšanas Mantras un Tantriskās metodes, lai sasniegtu Savu Visaugstāko atbrīves Taku no samsaras, ilūziju pasaules.

Tā ir metode, kas transformē noteikto nāves pieredzi durvīs uz atbrīvi. Phowa iniciācija tiek uzskatīta par vistiešāko ceļu uz brīvību, jo, ja to praktizē pareizi un pilnīgi nododoties tai, tā nāves brīdī atļauj apziņas pārcelšanu uz patiesības stāvokli, ko sauc “tīrā Zeme”, kurā ir iespējama apgaismība bez šķēršļiem.

Zhu-Wang Cai-Kun Rimpoče saņēma Phowa mācību un meditāciju no viņa Meistariem Gaming-Cio Rimpoče un Musel Rimpoče no Drikung Kagyu līnijas, un viņš ir šīs prakses atzīts Meistars. Rimpoče māca šo meditāciju daudzās austrumu valstīs jau gadiem, un simtiem cilvēku guvuši labumu no šīs mācības; un tāpat Rimpoče vairākas reizes mācīja Phowa rietumos, t.sk., Baltijas valstīs.

1233_small

Vēlaties uzdot jautājumu vai padalīties?

Parakstīties inlighthouse.lv Jaunumu vēstulei

Scroll to Top