ķermenim - sirdij - prātam - garam - dvēselei

Projekts/kustība inlighthouse.lv – nodarbības, semināri un lekcijas par izaugsmes, garīgās izaugsmes un veselības tēmām kopā ar garīgās attīstības centru “Šviesos namai” Latvijā un Lietuvā.

Sharon McErlane

Šarona Makerlane (Sharon McErlane) trīs grāmatu autore (t.sk., „A Call to Power: the Grandmothers Speak” un „Our Love Is Our Power”).

Šarona Makerlane un Sen-Mātes jeb Diž-Mātes.

„Kad Lielās Mātes un viņu gudrība būs sadzirdēta, pasaule tiks dziedināta.” – Hopi indiāņu pareģojums.

Sen-Mātes (Grandmothers) un viņu Augstākā Padome ir šeit, lai stiprinātu sievietes, „lai ikviena no viņām varētu zemei atgriezt balansu šai nelīdzsvarotajā situācijā. Šis balanss ir visiem cilvēkiem, un tomēr tam jāsākas ar sievieti,” saka Sen-Mātes. „Enerģijas sievišķajam principam atkal ir pareizi jāiesakņojas. Ikkatra sieviete, kura saņem Stiprināšanu no Sen-Mātēm (Grandmothers’ Empowerment) palīdzēs piesaistīt tik ļoti vajadzīgo Iņ enerģiju zemei.”

net of light

Kāpēc „Sen-Mātes” (‘the Grandmothers’) nāk šajā vēstures brīdī? Kālab šī Dievišķā forma tagad parādās?

Sen-Mātes atbild ar pāris vārdiem. Viņas saka, „Pasaule ir izsalkusi pēc Mātes mīlestības. Pasaulei tagad ir nepieciešams mātišķums, un tāpēc mēs esam atnākušas. Mēs esam LIELĀS MĀTES (vārdu spēle angliski Grandmothers un GRAND MOTHERS).”

 

Short Video on the Net of Light/Cosmic Web. At Grandmothers Speak, we have worked with this construct for the past 18 years. We ARE one.

Vēlaties uzdot jautājumu vai padalīties?

Parakstīties inlighthouse.lv Jaunumu vēstulei

Scroll to Top