ķermenim - sirdij - prātam - garam - dvēselei

Projekts/kustība inlighthouse.lv – nodarbības, semināri un lekcijas par izaugsmes, garīgās izaugsmes un veselības tēmām kopā ar garīgās attīstības centru “Šviesos namai” Latvijā un Lietuvā.

Kiesha Crowther. Mazā SenMāte

Kiesha Crowter, zināma kā „Little Grandmother” („Mazā SenMāte”), pavadot daudz laika vienatnē dabā, jau bērnībā sāka saņemt mācības tieši no Garu Pasaules un Mātes Zemes. Jau 30 gadu vecumā, tiekot iniciēta kā Šamane un Gudrības Glabātāja, Kiesha sāka mācīt un vest ceremonijas Mātes Zemes dziedināšanai un cilvēces vispārējam labumam. Viņa jūt atbildību rūpēties un dot mūsdienu sabiedrībai informāciju par sensenajām zemes gudrībām un zināšanām.

Viņa kā Gudrības Glabātāja, pabijusi visā pasaulē, ieliekot ļoti īpašās vietās zemē svētus un svētītus kristālus, tā atjaunojot un stiprinot Mātei Zemei ļoti vērtīgās ley līnijas.

Viņas stiprā ziņa akcentē, kā pacelt individuālo un planētas apziņu, kā dzīvot saskaņā ar sirdi, veidojot pareizas attiecības ar Māti Zemi, un atcerēties, kas mēs esam – AUGSTĀKAIS ES ESMU.

Vēlaties uzdot jautājumu vai padalīties?

Parakstīties inlighthouse.lv Jaunumu vēstulei

Scroll to Top