ķermenim - sirdij - prātam - garam - dvēselei

Projekts/kustība inlighthouse.lv – nodarbības, semināri un lekcijas par izaugsmes, garīgās izaugsmes un veselības tēmām kopā ar garīgās attīstības centru “Šviesos namai” Latvijā un Lietuvā.

Intervija ar Sharon McErlane

Intervija ar Sharon McErlane.

sharon-closeup-copyKāpēc „SenMātes-Dižmātes” (‘the Grandmothers’) atnāk šajā vēsturiskajā brīdī? Kālab šī Dievišķā forma tagad parādās?

Lielās Mātes atbild ar pāris vārdiem. Viņas saka, „Pasaule ir izsalkusi pēc Mātes mīlestības. Pasaulei tagad ir nepieciešams mātišķums, un tāpēc mēs esam atnākušas. Mēs esam LIELĀS MĀTES (vārdu spēle angliski Grandmothers un GRAND MOTHERS).”

Kāpēc SenMātes (Grandmothers) nāk tieši šobrīd?

“Zeme šobrīd ir lielās briesmās” – saka Lielās Mātes, “un mēs neļausim zemi izpostīt.” Viņas ir nākušas labot šo zemes disbalansu, atgriežot atpakaļ un ieaužot planētā Iņ enerģiju. Viņas saka: “Mēs to darīsim pirmkārt caur sievietēm, jo sievietes ir planētas dabiskais Iņ rezervuārs. Viņas uztur Sievišķā Principa enerģiju it visā dzīvajā.”

Kāda ir būtiskā vēstījuma daļa?

SenMātes-Dižmātes stāsta mums, „Zeme pašreiz ir disbalansā.” Viņas teic, ka uz šodienu ir pārāk daudz Jan (Vīrišķā Principa enerģija) un nepietiekošā daudzumā Iņ (Sievišķā Principa enerģija). „Un šī disbalansa dēļ,” viņas saka, „cieš visas dzīvības uz zemes.”

Kāpēc SenMātes-Dižmātes atnāca pie jums?

Es nezinu kālab, un, kad vien es pajautāju, viņas vienīgi atbildēja, „Kāpēc ne tu?” iespējams, ka viņas atnāca man tāpēc, ka lūdzos, lai varētu kalpot, lūdzu pēc darba, kurā es varu sevi pilnībā izpaust. Viņas neapšaubāmi zināja, ka es varu arī smagi strādāt. Tomēr tas ir tikai minējums. Atbildi zina tikai Lielās Mātes.

Kāpēc tik daudzas sievietes vilina pie Lielām Mātēm?

Sievietes dzird patiesību viņu vēstījumā. Sievietes ‘zina’, ka sievišķā un vīrišķā pamatenerģija uz zemes ir disbalansā. Liela daļa sieviešu jau pašreiz cieš no šī disbalansa, kā arī sievietes ir ļoti dziļi saistītas ar dabu un tās sezonu cikliskumu, tās dzīvniekiem, augiem un, protams, zemi. Viņas mīl Māti Zemi un viņas sajūt tās ciešanas, un vēlas tai palīdzēt.

Ko īsti nozīmē Iņ un Jan disbalanss?

Jan, Vīrišķais Princips, ir darbības un pārmaiņu enerģija, kamēr Iņ, Sievišķais Princips, ir glabāšanas, audzināšanas un atbalsta enerģija. Šodien izmaiņas mūsu pasaulē notiek tik ātri, ka mums nepietiek laika asimilēties. Tāpēc ‘progresa’ steigas dēļ mūsu planēta, ir uz riska robežas, daudzas dzīvnieku un augu sugas izmirst, piesārņojuma ir plaši izplatījies, un vardarbība pārņem visu planētu. Šodienā dzīve svārstās uz bezdibeņa malas, un, lai atgrieztu uz zemes balansu, mums nepieciešams arī saglabājošais ‘Mātes’ princips, ne tikai ‘Tēva’ aktīvās enerģijas princips. Mums nepieciešama Dievišķā Sievišķība.

Kā jūsu dzīvi ietekmēja Lielās Mātes? Vai viņas jūs izmainīja?

Mana kapacitāte dodot un saņemot mīlu pieauga vairākkārt, kopš Lielās Mātes atnāca. Kā arī varu jums pateikt, ka mana ģimene noteikti novērtē šīs izmaiņas. Tagad man ir tāda pārliecība par saviem spēkiem, ka varu runāt par Lielām Mātēm stāvot simtiem cilvēku publikas priekšā. Agrāk es tā nevarēju.

Vai Lielās Mātes ir reliģija?

Nē, Lielās Mātes nav reliģija – tā ir Dievišķā forma. Cilvēki, piederoši pie daudzām dažādām reliģijām, atrod katrs sev to, kas vilina Lielās Mātēs un viņu mācībās. Šie cilvēki turpina praktizēt savās reliģijās, kā arī viņi praktizē mācības, kuras deva Lielās Mātes. Viņas saka, „Mums nerūp, ja saucat mūs vai piesaucat Jēzu, Mariju, Budu vai Allahu. Ja jūs ielūdzat mūs,” viņas saka, „atnāks Jēzus. Ja jūs aicināt Jēzu, Buda atnāks. Visas Dievišķā formas ir viens,” viņas smejoties piebilst. „Dievišķība izpaužas dažādās formās, dažādās kultūrās dažādos cilvēces laika periodos. Tātad kaut Dievišķā formas jums var izskatīties dažādas,” viņas saka, „Dievišķais ir viens.”

Lai uzzinātu vairāk par Lielām Mātēm, ieskatieties šeit: www.grandmothersspeak.com .

 

net of light

Vēlaties uzdot jautājumu vai padalīties?

Parakstīties inlighthouse.lv Jaunumu vēstulei

Scroll to Top