Seminārs "Tolteku ceļš. Ceļvedis personiskā transformācijā" kopā ar Dr. Susan Gregg Nidā

Sākšanās datums: 2019, septembris 5 d.
Sāksies: 14:00 val.
Beigu datums: 2019, septembris 8 d.
Beigsies: 13:00 val.

Tolteku gudrības – tā ir dāvana, kura ļauj “pārkāpt pāri” cilvēka parastai sapratnei un sasniegt personīgo brīvību. Vienkāršāk izsakoties, personīgā brīvība ir spēja izvēlēties, kā rīkoties dažādās savas dzīves situācijās, nekļūstot par šo situāciju upuriem un vergiem.

Tolteku meistarību mācības!

Susanas tulkojums latviski:

Aloha. Labrīt. Priecājos par iespēju atgriezties Lietuvā. Visvairāk vēlos stāstīt cilvēkiem par Tolteku tradīcijas viedumu un stiprumu. Un kā jūs varat sevi stiprināt un justies labi ne tikai divas trīs dienas pēc pasākuma, bet visu atlikušo dzīvi. Es dalīšos ar jums instrumentos, īpašās praksēs, kuras jūs varēsiet izmantot ikdienā. Jūs jau zināt, ka biju dziļā depresijā un bija domas par pašnāvību, un biju nelaimīga. Es zaudēju savu māju, zaudēju darbu. Tas notika pirms 30 gadiem. Toties tagad man ir brīnišķīga māja Havaju Lielajā salā. Es atgriežos Lietuvā un strādāju ar brīnišķīgiem cilvēkiem kā jūs. Man pietrūka šo vizīšu. Pati jau jokodamies sev saku: brauc un esi kopā ar saviem ļaudīm.

Un es nesen izdarīju DNR testu un izrādās – daļēji esmu lietuviete. Tas mani pat izbrīnīja. Tā ka nu jūs zināt. Un ceru, ka atbrauksiet satikties ar mani. Un kas man tiešām patīk: būt daļai no cilvēku dzīves un es te esmu jūsu dēļ. Daudz cilvēku saka: ziniet, jūs atnācāt pie manis sapnī. Jā.

Es daudz strādāju sapņos. Tolteku tradīcijā ir ļoti daudz brīnišķīgu instrumentu. Jūs jau zināt, ka grāmatu “Tolteku ceļš” uzrakstīju pirms 20 gadiem. Un kopš tā laika es praktizēju tolteku tradīciju un izplešu savu apziņu, lai vēl vairāk stiprinātu saiti ar savu nagual. Es ceru, ka atnāksiet uz semināru.

Ceru, ka atnāksiet ar ļoti daudz jautājumiem un ļausiet man sevi apskaut ar mīlestību un maģiju, un brīnumiem, jo tā daļa no tā, ko daru. Esmu nedaudz mags, tāds dieva mīlestības trusis. Tā ka ļoti priecājos ierasties un ceru jūs satikt. Un līdz tam – atcerieties, ka visstiprākā enerģija pasaulē – mīlestība.

Tikai mīlestība ir reāla. Un kad jūs skatāties pasaulē no noteiktas perspektīvas, jūs varat noķert enerģiju vijas un radīt visu ko vēlaties un nokļūt, kur vēlaties.

Uz tikšanos Lietuvā. Aloha!

 

Jūs uzzināsiet kā dzīvē pielietot trīs tolteku meistarību “stūrakmeņus”: Apzināšanās, Transformācija un Nodoms. Tās ir atslēgas, kuras palīdz izplest domāšanas robežas un pašam radīt savu “sapņu” dzīvi. Šīs mācības un tās tradīcijas tiek nodotas reizi pa reizei.

Aicinām visus Susanas Gregg skolniekus un sekotājus, un tos, kuri vēlas iepazīties ar Susanas Gregg mācībām.

Reģistrācija: VAIRĀK

 

Kā jau katru gadu, tikšanās būs Nidā. Un šogad kopā ar Dr. Susan Gregg.

susan_greggDr.Susan Gregg ir garīgā skolotāja, tolteku nagual, reiki meistare, vairāk kā desmit grāmatu autore, ieguvusi doktora grādu klīniskajā hipnoterapijā un saņēmusi svētību apmācībai no Dona Migela Rīza (grāmatas „Četras vienošanās” autors) un viņa mātes Saritas. Viņa dzīvo Havaju salās un specializējusies sakrālajos ceļojumos sevī, kuri veicina transformāciju.

Sjūzena pirmo reizi atbrauca uz Lietuvu jau pirms 16 gadiem, palīdzot cilvēkiem uzlabot kvalitāti viņu dzīvei. Latvijā seminārus, nodarbības un dziednieciskos seansus Sjūzena sāka vadīt pirms 11 gadiem. Sjūzena ir Tolteku meistars un nagvālis, kura lielākoties sava darba veic enerģētiskajā līmenī… no paša brīža, kad ienāciet telpā, jūs sākat enerģētiski mainīties. Sjūzena ar prieku stāsta cilvēkiem kā viņa apmāca, strādājot ar cilvēkiem enerģētiskajā līmenī. Tas tiek darīts arī tādēļ, lai attrauktu cilvēka prāta, palīdzot Sjūzenai jums mainīties enerģētiski. Sjūzenas mīlestība un apbrīnojamā enerģija palīdzēs jums mainīties.Ir dažas “lietas”, kuras mainīt nevaram un nevēlamies. Jau daudzus gadus tiekamies kopā, kur aicina Susana Gregg, jo tas kas notiek šajās tikšanās reizēs apbūra mūsu sirdis… Lai šādi neaizmirstami momenti būtu mūsu dzīvē, nepieciešams septembris, priežu meži, vēlams jūra Saulkrastos vai Nidā, dabas neatkārtojamība Saulkrastos, Nidā un Ratniekos, izcils kapučino, visi mēs – ar savu unikālo ieguldījumu, mīlestību, labestību, atvērtību un vēlmi augt, un, protams, SUSAN. Šogad viņa būs skype konferencēs, tāpat kā pagājušogad, kuru laikā sapratām, ka būtība nemainās – visi jutām Susanas klātbūtni, it kā viņā sēdētu telpā kopā ar mums.

Mūsu nodoms: atvērties mīļošajam spēkam sevī, vienoties kopābūšanai un apzinātībai.

Mērķis: prakses, meditācijas, mācību integrēšana dzīvē, dalīšanās zināšanās un pieredzē.

Kas būs: pati Dr. Susan Gregg; visas mācības un prakses, kuras Susana mācīja; ceremonijas; kopējas pārrunas un komunikācija; labirinti; bungas, flautas un Nidas vienreizējā daba.

Semināra norises vieta: Nida, Lietuva.

Darba valoda: angliski un lietuviski (ja būs tāda iespēja – arī latviski).

Tāpat Kauņā būs divas vakara nodarbības ar Susan Gregg. Nidas semināra dalībniekiem īpaša dalības maksa – tikai 26Eur par vakaru.

Kauņas vakara nodarbības:

 

Semināra dalības maksa līdz 31.augustam 350 Eur, ja reģistrējas un iemaksā depozītu 180 Eur (viesnīca un ēdināšana nav iekļauta).
Semināra dalības maksa vēlāk: 375 Eur.

Viesnīcas izmaksas – 20 EUR diennaktī 1 personai divvietīgā numuriņā (iekļautas brokastis).

Apmaksas iespējas:

  1. Apmaksāt depozītu on-line Šviesos namai mājas lapā – atvērt šeit
  2. Depozītu 180 Eur apmaksāt SEB bankā:

Organizācija/Viešoji Įstaiga „Šviesos namai“
Gedimino g. 26 b, Kaunas LT 44319
Kompānijas reģ. Nr.: 136056354
Nav PVN maksātājs
Acc no: LT90 7044 0600 0390 1370
Banka: AB „SEB Bankas“
Maksājuma mērķis: Tolteku mācības

Informācija: 29435539, kaspars@inlighthouse.lv

Reģistrācija: VAIRĀK

Vairāk informācijas par Dr. Susan Gregg: https://www.susangregg.com/

Intervija ar Dr. Susan Gregg: http://www.inlighthouse.lv/intervija-ar-susan-gregg/

Grāmata PDF formātā latviski/angliski: http://www.inlighthouse.lv/7-soli-laimigai-dzivei/