27. augusts 18:00 līdz 27. augusts 20:30

  Nodarbība "Theta Healing – Teta dziedināšana"

  vilma_theta2Kāpēc dažiem viss notiek tik viegli, bet citi, pat ja viņi sasniedz savu mērķi, tad tikai ar lielu piepūli un piedzīvo stresu? Kādi iemesli to nosaka?

  Tāpat ir cilvēki, kuri it kā neko īpašu nedara, bet dzīvo kā sapņojuši. Vairums no viņiem sākuši sevis iemīļotu nodarbošanos līdzīgi domājošo pulkā kopā ar tuvinieku un ģimenes atbalstu. Tāpat viņi māk atrasties pareizajā vietā un pareizajā laikā, ļauj sev ceļot jebkurā laikā uz jebkuru pasaules vietu, un viņu vēlmes piepildās pat ātrāk un labāk, kā sākumā bija ieplānots!

  Kā atšķiras cilvēki, no tiem kuriem veicas un kuriem – ne pārāk?

  Jūs Theta healing nodarbības laikā uzzināsiet, kāpēc Theta Healing ir tik populāra visā pasaulē un kāpēc tās popularitāte arvien tikai palielinās.

  Lasīt vairāk

  13. septembris 15:00 līdz 16. septembris 13:00

  SUSANAS GREGG skolnieki un tolteki pulcējas NIDĀ!

  susan_peruGarīgā Skolotāja, tolteku nagual, reiki meistare un rakstniece, deviņu grāmatu autore, t.sk., „The Toltec Way”, „Mastering the Toltec Way”, „Dance of Power”, “Finding the sacred Self” u.c.

  Tolteku meistarību mācības!

  Aicinām visus Susanas Gregg skolniekus un sekotājus, tāpat arī tos, kuri vēlas iepazīties ar Susanas Gregg mācībām. Kaut gan Susana Gregg šogad neatbrauc, noteikti ieradīsies visi, kuri pie Susanas mācās vismaz 1 gadu, neskaitot tos skolniekus, kuri ir kopā vismaz jau gadus 14 – gan semināru dalībnieki, gan no tolteku skolotāju klases!

  Lasīt vairāk